Бабко Андрій Миколайович

Головний лікар Центру ортопедичної реабілітації «Майстерня Руху», лікар-ортопед-травматолог вищої категорії (стаж роботи більше 20 років), доктор медичних наук, старший науковий співробітник відділу захворювань суглобів у дорослих державної установи «Інститут травматології та ортопедії НАМН України». 

Член Міжнародної Асоціації остеосинтезу, Міжнародної Організації ортопедів-травматологів SICOT, дійсний член Європейської Спілки хірургів кульшового суглоба.

Автор та співавтор більше 40 наукових робіт та патентів в галузі ортопедії та травматології. Стипендіат Кабінету Міністрів України (2003-2007 рр), лауреат престижної міжнародної премії імені Х. Х. Реккевега, Німеччина (2005).

Основний напрямок практичної роботи – консервативне і хірургічне лікування деформуючого артрозу і ревматоїдного артриту, зокрема ендопротезування суглобів кінцівок. Щорічно проводить понад 200 операцій, переважно з тотального ендопротезування. Регулярно проходить стажування у провідних клініках Західної та Центральної Європи, Південної Кореї. Постійно бере участь у роботі провідних міжнародних симпозіумів та семінарів з актуальних питань ортопедії та травматології, на яких виступає з доповідями та презентаціями. Тема докторської дисертації – «Комплексне ортопедичне лікування хворих на ревматоїдний артрит з ураженням верхньої кінцівки» (2015 р.)

Pin It on Pinterest

Share This