Обстеження

Функціональні тести

Функціональні тести дозволяють оцінити силу, спритність, баланс, пропріорецепцію, кардіореспіраторну систему, витривалість, гнучкість, координацію, точність та обсяг рухів.

Результати тестів використовуються, щоб визначити, коли пацієнт буде готовий повернутися до нормального життя та спорту. Після аналізу результатів тестів фахівці “Майстерні Руху” можуть запропонувати індивідуальну програму з метою повернення пацієнту втраченої функції.

Постуральний аналіз

За допомогою постурального аналізу визначаються індивідуальні особливості постави пацієнта. Більшість людей не знають про важливе значення власної постави: якщо сидіти або рухатися невірно, то буде страждати весь хребет і суглоби, а згодом це призведе до травм і хронічного болю. Аналіз недоліків та індивідуальна корекція постави тіла може позбавити пацієнта болю та убезпечити від подальшого травмування.

Ергономічна оцінка робочого місця пацієнтів

Ми пропонуємо ергономічну оцінку робочого місця для пацієнтів, які проводять значну частину свого робочого часу сидячи за столом. Крім того, фахівці “Майстерні Руху” навчать терапевтичним вправам, які допоможуть запобігти повторному травмуванню, позбавити стресу напруження шиї і болю в спині.

Аналіз ходи

За допомогою цього аналізу фахівці “Майстерні Руху” спостерігають та оцінюють порушення ходи, що формуються під час захворювання та післяопераційного стану.

Для цього здійснюється відео-аналіз, який дозволяє оцінити рухливість у суглобах та відхилення центру маси тіла. Також проводиться аналіз фотографій тіла пацієнта з позиційними векторами.

МРТ, КТ, УЗД

У разі необхідності ми можемо організувати обстеження МРТ, КТ, УЗД, на остеопороз, біомеханічні та інші дослідження у партнерських закладах.