Що ми лікуємо?

Біль у шиї
Біль в грудному відділі
Біль у попереку
Біль в спині
Плечовий суглоб
Ліктьовий суглоб
Променевоп’ясний суглоб
Кисть
Кульшовий суглоб
Колінний суглоб
Гомілковостопний суглоб
Стопа

Професійна реабілітація

Багатофункціональна команда досвідчених фізичних терапевтів Майстерні Руху допоможе стислий термін якісно відновитися після травм та операцій опорно-рухового апарату та повернутися до активного життя. Рекомендації наших вдячних пацієнтів – найкраща нагорода. Наші пацієнти довіряють нам

Ортезування та виготовлення ортопедичних устілок

Наші послуги

Функціональне тренування

Функціональне тренування – компплексна система фізичних вправ, що передбачає тренування тіла для досконалої діяльності у повсякденному житті. Це тренування – незамінне для людей, які намагаються бути впевненими в повсякденному житті або адаптуватися до нових умов.

Апаратна фізіотерапія

Апаратні методи фізичної реабілітації (фізіотерапії) використовуються в ортопедичній реабілітації для зменшення болю та набряків, загоєння переломів, міорелаксації та міостимуляції.

Комплексна реабілітація

Пропонуємо комплексну реабілітацію як спеціально розроблену програму, яка включає різні методи лікування, виходячи з призначення лікаря та стану пацієнта.

Обстеження

Обстеження спеціалістів (м’язові тести, тести постави, тести ходи тощо) визначають стан пацієнта та допомагають розробити індивідуальну програму реабілітації. За необхідності можемо організувати обстеження МРТ, КТ, УЗД, на остеопороз, біомеханічні та інші дослідження у партнерських закладах.

Індивідуальні ортопедичні устілки

Індивідуальні ортопедичні устілки (ортези для стопи) дозволяють розвантажити стопу та зменшити навантаження на нижні кінцівки і хребет. Виготовляються протягом 15 хвилин!

Мануальні техніки

Ортопедичні мануальніі техніки побудовані на розумінні анатомії та біомеханіки м’язово-скелетної системи та направлені на нормалізацію стану організму

Індивідуальні ортези

Ми виготовляємо індивідуальні ортези ( тутора, шини) для дітей та дорослих, що використовуються при травмах, після операцій, для корекції суглобів в ортопедії та неврології (Напр. при ДЦП, постінсультних станах, ревматоїдному артриті, тощо).

Консультації фахівців

Досвідчені фахівці (лікарі та фізичні терапевти)дадуть відповідь на Ваші запитання та запропонують програму реабілітації на основі вашого стану

Кінезіотейпування

Лікування травм зв’язок і м’язів, а також набряків і гематом за допомогою нанесення спеціальних клейких стрічок (кінезіотейпів), що прискорює процес загоєння, знімає біль і набряк і одночасно виконує допоміжну функцію.