Реабілітація

Центр ортопедичної реабілітації «Майстерня Руху» надає послуги з комплексної індивідувальної реабілітації після травм та операцій опорно-рухового апарату, а також при болях та деформаціях у суглобах та хребті. Комплексна реабілітація передбачає застосування протягом одного сеансу різних методів лікування та відновлення, відповідно до призначення лікаря та стану пацієнта. Такий сеанс може включати кінезіотерапію (лікувальну фізкультуру), мануальні техніки (масаж, мобілізація м’яких тканин та суглобів, постізометрична релаксація, вісцеральні техніки тощо), апаратну фізіотерапію (електростимуляція м’язів, магнітотерапія, магнітолазерна терапія, електрофорез тощо), тракційну терапію хребта та суглобів, механотерапію на спеціальних тренажерах та апаратах, тейпування тощо. (Детальніше про ці та інші методи можна прочитати ТУТ)
Сеанс комплексної реабілітації може тривати від 1 до 2 годин з інтенсивністю 2-5 разів на тиждень. Як правило, в залежності від стану пацієнта лікарі призначають від 10 до 20 сеансів за один курс. Курс може повторюватися через 2-4 місяці.
Відповідно до вимог МОЗ України, комплексна реабілітація у “Майстерні Руху” відбувається за локальними протоколами, що базуються на сучасній міжнародній практиці.