Виготовлення ортопедичних устілок

В Центрі ортопедичної реабілітації «Майстерня руху» можна замовити індивідуальні ортопедичні устілки (ортези для стопи).
Індивідуальні ортопедичні устілки (ортези для стопи) дозволяють розвантажити стопу та зменшити навантаження на нижні кінцівки і хребет. Шляхом відтворення склепіння стопи, їй надається правильне положення. Це не тільки покращує стан самої стопи, але й компенсує різну довжину кінцівок, усуває пов’язані з порушенням стопи болі в колінах, суглобах, спині тощо.
Головною властивістю стопи є опора та амортизація при ходьбі. У нормальному стані стопа знаходиться на трьох точках опори. Це дозволяє їй максимально знижувати ударне навантаження при ходьбі. Крім того, на стопі розташовано дуже багато рефлексогенних зон, які відповідають за положення тіла в просторі.
Якщо відбуваються зміни в опорі, організм отримує інформацію про зміну пози, в результаті чого відбувається перерозподіл напруження м’язів. При плоскостопості відбувається хронічне перевантаження стопи, а відповідно, і всього опорно-рухового апарату.
Фахівці Центру ортопедичної реабілітації «Майстерня руху» також надають послуги з коригування стопи супінаторами та підбору взуття. Часто для зменшення болю в ногах та спині достатньо лише носіння правильного взуття і супінаторів.