Відгуки

Maryna Kostogryz

Maryna Kostogryz

28 квітня 2020

Всім дуже рекомендую Майстерню руху!
Абсолютно позитивні лікарі, спеціалісти, весь персонал, справді індивідуальний підхід. Зверталась із біллю у спині, проходила курс масажів, допоміг Заморський Тарас Володимирович – дуже задоволена. Наразі відвідую сесії остеопата Ольги – отримую і фізичне, і психологічне задоволення.
Також варто додати, що для мене Ольга підібрала індивідуальні фіз вправи, які я тепер роблю щодня, які є не просто набором типових вправ зі спортзалу, а підібрані вправи саме для мого тіла.
Звертайтесь краще у Майстерню Руху ще на етапі профілактики.
Звичайно, я бачила, що в Майстерні є пацієнти і на реабілітацію, після переломів і т.д. – до них там ставляться ще більш бережно, турботливо і результати вражають.
Наталья Кузьмина

Наталья Кузьмина

6 лютого 2020

В команде приятные люди, профессионалы. Рекомендую.
Андрей Билас

Андрей Билас

14 січня 2020

Футбол – травматичный вид спорта. И восстановление после травм проходит очень медленно, если этим заниматься самостоятельно. После того, как я получил серъезную травму голеностопного сустава во время игры, сразу же обратился в “Майстерню Руху”. Меня отправили на УЗИ диагностику и по ее результатам было предложено сделать ортез, в котором я провел две недели. Благодаря профессионализму команды центра, восстановление после травмы прошло быстро и теперь я снова собираюсь на футбол.

Надіслати відгук