Заморський Тарас Володимирович

Головний реабілітолог Центру ортопедичної реабілітації «Майстерня Руху», кандидат наук, фізичний терапевт, ортезист. Досвід практичної роботи реабілітологом та ортезистом в ДУ «Інститут травматології та ортопедії» НАМНУ – 17 років. За сумісництвом – ортезист у Медичному центрі доктора Берсенєва (з 2014 року). Науковий консультант проектів розробки інноваційних засобів фізичної реабілітації. 

Викладач кафедри фізичної реабілітації Національного університету фізичного виховання і спорту України з 2013 року (навчальні курси “Фізична реабілітація при травмах та захворюваннях опорно-рухового апарату”, “Фізична реабілітація осіб з обмеженими можливостями” тощо). 

Автор та співавтор понад 30 наукових праць в галузі фізичної реабілітації пацієнтів з порушеннями опорно-рухового апарату. Тема кандидатської дисертації – «Фізична реабілітація хворих на ревматоїдний артрит після ендопротезування колінного суглоба». Окрім загального керівництва командою реабілітологів «Майстерні Руху», відповідає також за розвиток напрямків індивідувального ортезування та професійної освіти для фізичних терапевтів. Зокрема, є розробником та викладачем курсів з навчання сучасним методам реабілітації та ортезування в травматології та ортопедії. Регулярно бере участь у роботі симпозіумів та семінарів з актуальних питань реабілітації та фізичної терапії, на яких виступає з доповідями та презентаціями. Постійно працює над підвищенням професійної кваліфікації, бере участь у закордонних стажуваннях.

Pin It on Pinterest

Share This