Оперативне лікування за кордоном

1. Приватна Клініка «УМУТ» в м. Анкара / Ankara Umut Hospital

Приватна Клініка «УМУТ» в м. Анкара – це висококваліфікаційний приватний медичний заклад, оснащений сучасним та високоточним обладнанням для якісної діагностики хворих з різноманітною патологією.

Наша клініка з 20 річною історією надає послуги у сфері медицини враховуючи етичні та людські цінності. Наша клініка, як і сама її назва «УМУТ/НАДІЯ», дарує нову надію паціентам та їх близьким.

Приватна Клініка «УМУТ» в м. Анкара, розташована у самому центрі столиці Турції, яку вважають найбільш комфортною, враховуючи її місцезнаходження та рівень життя.

Приватна Клініка «УМУТ» в м. Анкара зазнала значних технологічних, структурних та академічних змін у 2016 році.

Приватна Клініка «УМУТ» в м. Анкара, покращує рівень якості послуг у медичній сфері завдяки своїм інноваціям у діагностичній сфері, наукових досягненнях, повністю оснащенних відділеннях, наявності передових технологій та викокваліфікованого, привітного персоналу.

Наша клініка-зразкова медична установа у сфері хірургії. В сучасних операційних кімнатах нашими досвідченими лікарями успішно проводиться безліч відкритих та закритих операцій.

Клініка «УМУТ» є рекомендованим медичним закладом для лікування слідуючих захворювань:

 1. Онкологія
 2. Медична окологія
 3. Радіохірургіяя – 15 років досвіду роботи з СyberKnife
 4. Радіаційна окологія – TrueBeam
 5. ПЕТ КТ
 6. Кардиоваскулярна хірургія
 7. Нейрохірургія
 8. Гінекологія
 9. Урологія
 10. Ортопедія дитяча та доросла
 11. Лікування сколіозу та профілактика ДЦП
 12. Кохлеарна імплантація

У клініці працює міжнародний відділ, який повністю відповідає за організацію ліквання та координує іноземних паціентів.

Завдяки високорофессіональній роботі та великому досвіду Міжнародного відділу кількість іноземних паціентів у Клініці «УМУТ» скаладає 40% від загального числа, та з кожним роком ця кількість зростає.

Кожний рік за медичною допомогою сюди звертаються паціенти з різних країн. Неперевершений сервіс, високий профессіоналізм, індивідуальний підхіт та відточена робота команди клініки створюють атмосферу комфорту та затишку для паціентів, що перебувають в іноземній країні.

2. Ортопедична клініка університету Регенсбург

Клініка і поліклініка ортопедії з 2000 року є значущим науково-дослідним підрозділом Університетської клініки м.Регенсбурга, тут займаються виключно лікуванням захворювань кісток, суглобів і хребта.
Завдяки застосуванню інноваційних операційних технологій імплантації штучного суглоба, а також завдяки високим стандартам гігієни клініка, розташована в Бад Аббахе, згідно з рейтингом журналу «Фокус» належить до кращих ортопедичних центрів Німеччини.

 

Директор клініки, професор, доктор медичних наук Йоахим Гріфка, на думку журналу FOCUS Gesundheit, вже більше 10 років є одним з провідних фахівців Німеччини в області тазостегнової і колінної хірургії. Сама клініка також відноситься до числа кращих лікарень на території Німеччини, їй присвоєно почесне звання «Національна лікарня вищої категорії».

У центрі ендопротезування в Бад Аббахе щорічно імплантуються близько 1200 штучних суглобів. Завдяки такій великій кількості операцій лікарі, медсестри та фізіотерапевти накопичили величезний досвід в лікуванні і післяопераційному догляді за пацієнтами.
У центрі ендопротезування в Бад Аббахе в розпорядженні оперуючих фахівців перебуває найсучасніша техніка. Клініка є провідним світовим центром в застосуванні навігаційної технології і щадного мускулатуру мінімально-інвазивного підходу.

Швидке післяопераційне відновлення в ортопедії
Спеціальні концепції лікування для прискорення процесу післяопераційного відновлення вже давно зарекомендували себе в медицині.
Ортопедична хірургія також освоїла методику прискорення процесу післяопераційного відновлення. В університетській клініці протягом останніх років застосовується багатоступенева концепція швидкого післяопераційного відновлення після ендопротезування колінних або тазостегнових суглобів.
Уже до операції з пацієнтом і його близькими проводиться роз’яснювальна бесіда, яка налаштовує пацієнта на те, що саме йому відводиться ключова активна роль в його післяопераційної реабілітації.
Особливо після серйозних ортопедичних втручань після виписки з клініки рекомендується додаткова реабілітація для оптимальної підтримки процесу відновлення. Команда спеціально навчених лікарів і фізіотерапевтів цілеспрямовано докладає всіх зусиль для зміцненням саме тієї групи м’язів, яка забезпечує швидке повернення пацієнта до звичного способу життя.
Реабілітаційні заходи можуть проводитися як в стаціонарі, так і амбулаторно, при цьому останнім часом через застосування щадного методу проведення операцій все частіше і частіше перевага віддається центрам амбулаторної реабілітації.