Перелом, іммобілізація, гіпс – терміни, з якими ми зустрічаємося після отриманих травм таоперативного лікування опорно-рухового апарату.

Той, хто хоча б один раз носив звичайну гіпсову пов’язку, знає, скільки з цим пов’язано незручностей, хоча у гіпса є і переваги – низька ціна та надійність, перевірена століттями (звичайно ж, за умови його правильного накладення).

У наш час швидкого обміну інформацією виникає природне бажання знайти в інтернеті альтернативне, але сучасне рішення , здатне звести до мінімуму дискомфорт, який пов’язаний з тривалим знерухомленням кінцівки та вагою гіпсових пов’язок.

I-cast

Саме цей матеріал в повній мірі відповідає назві «пластиковий гіпс». I-cast – це сучасний матеріал, так званий «низькотемпературний пластик», з температурою «розм’якшення» близько 70⁰С. Цей пластик існує на ринку у вигляді листів розміром 60х90 см, або 60х40 см, товщиною від 0.8 – 4мм, має перфорацію різної щільності та представлений в різних кольорах. Для накладення сучасної іммобілізуючої пов’язки необхідно вирізати викрійку по індивідуальним розмірам пацієнта з листа пластику I-cast та довести до робочого стану: спочатку помістити його в гарячу воду (температурою вище 70⁰С), а потім охолодити пластик до температури 40⁰С). У такому вигляді I-cast накладається на травмований сегмент, після чого пластик застигає і набуває необхідної форми. Після цього надлишок матеріалу зрізається, а краї ортезу обклеюють м’якою стрічкою, що мінімізує пошкодження шкіри. Для фіксації ортезу використовують різні способи – або за допомогою липких стрічок, або за допомогою фіксуючих ремінців на заклепках. Великою перевагою сучасного матеріалу є низька вага готових ортезів (іммобілізуючих пов’язок). А такі додаткові переваги, що в ньому можна митися, що ортез вентилюється, одягається безпосередньо на тіло (без підкладок і панчіх), а також можливість самостійно знімати та одягати пов’язку – робить переваги «пластикового гіпса» беззаперечними.

Тепер ми можемо зробити індивідуальну заготовку з вшитою блискавкою за розмірами пацієнта. Такі ортези використовуються для заміни гіпсу під час лікування переломів та у неврології.

Надсилаємо Новою Поштою в будь-яке місто України протягом 2-3 днів після замовлення. Надаємо інструкції з моделювання та накладання.

Довідки за телефоном: 066-737-6734

Pin It on Pinterest

Share This